KONTAKTY

ADRESA:
Křemencova 1
Praha 1
110 00

tel: +420 606 177 711

artinprague@seznam.cz

Odborný konzultant
Ing. Václav Hátle
Mob.: +420 606 177 7110.

Výkup japonských a čínských starožitností: Výkup japonského a čínského porcelánu, starožitných předmětů (slonovina, jantar, jadeit, nefrit)

Materiál (technika): prodej a výkup - čínský porcelán, japonský porcelán, výkup starožitností Praha.
Rok-období: koupím čínský porcelán, japonský porcelán, výkup s
Cena: v jednání...

DALŠÍ FOTOGRAFIE:

PODROBNOSTI:
Vykupujeme asiatika, orientální starožitnosti, japonskou a čínskou keramiku, japonský a čínský porcelán (váza, dóza, miska, starožitný malovaný servis, asijský modrý porcelán), nabízíme výkup starožitných předmětů ze slonoviny, jadeitu, asijské bronzové předměty, nefrit, japonské a čínské obrazy, staré tisky, dřevoryty, dřevořez, samurajský meč, katana. Máme zájem o vyřezávané sošky, předměty z jantaru, dózu nebo lahvičky na tabák, korále, šperky a všechny orientální kuriozity. Kde a jak prodat čínský porcelán, jak prodat sbírku čínského porcelánu - volejte na tel. 606 177 711. Odhad ceny (odhady cen), ocenění a poradenství zdarma.
0.

Výkup japonských mečů katana: Koupím japonský meč katana

Materiál (technika): japonský meč katana, výkup starožitností
Rok-období: koupím japonský meč katanu, výkup starožitností Pr
Cena: v jednání...

DALŠÍ FOTOGRAFIE:

PODROBNOSTI:
Prodej - výkup japonských mečů katana, wakizashi, tanto, tsuba, součásti výbavy samurajů. Výkup starožitností Praha.Jak prodat japonský meč, kde a jak prodat sbírku japonských mečů - volejte na tel. 606 177 711
4.

Výkup - japonská nebo čínská soška: Bronzový Buddha, nabídněte nám plastiku Buddhy, japonskou nebo čínskou sochu

Materiál (technika): porcelán, porcelánový, slonovina, slonovinový, bronz, bronzový, dřevo, dřevěný
Rok-období:
Cena: v jednání...


PODROBNOSTI:
Jak prodat čínské starožitnosti, jak prodat sbírku porcelánu - volejte na tel. 606 177 711 Jak prodat Buddhu, kde a jak prodat sbírku sošek - volejte na tel. 606 177 711
4.

Prodej a výkup tisků, dřevořezů, dřevorytů - malby tuší, kresby, prodej a výkup obrazů: Výkup – koupím japonské a čínské tisky, japonský dřevořez, čínský dřevořez, japonský dřevoryt.

Materiál (technika): grafika, malba, tisk, kresba
Rok-období: Čína, Japonsko, dřevořez, dřevoryt.
Cena: v jednání...

DALŠÍ FOTOGRAFIE:

PODROBNOSTI:
Prodej a výkup tisků, dřevořezů, dřevorytů - malby tuší, kresby, prodej a výkup obrazů, nabídněte nám grafický list. Výkup v Praze a celé ČR (Praha). Volejte na tel: 606 177 711. Kde a jak prodat obraz, jak prodat sbírku obrazů - volejte na tel. 606 177 711. Odhad ceny (odhady cen), ocenění a poradenství zdarma.
5.

Koupím japonskou nebo čínskou vázu, misku, talíř, porcelán, keramiku: Výkup - japonská nebo čínská váza, miska, talíř, soška, porcelán

Materiál (technika): porcelán, keramika, váza, socha, miska, talíř
Rok-období: starožitný, starý porcelán
Cena: v jednání...


PODROBNOSTI:
Výkup - japonský nebo čínský porcelán, keramika, prodej a výkup japonského a čínského porcelánu v Praze na adrese: Křemencova 1, Praha 1, Tel.606 177 711. Jak prodat čínský porcelán, kde a jak prodat sbírku čínského porcelánu - volejte na tel. 606 177 711. Koupím čínský porcelán. Nabídněte sbírku porcelánu, ocenění a odhady zdarma.